556953-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Świadczenie usług polegających na wykonywaniu przeglądów, konserwacji oraz bieżących napraw urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla Muzeum Narodowego w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług polegających na wykonywaniu przeglądów, konserwacji oraz bieżących napraw urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla Muzeum Narodowego w Warszawie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług polegających na wykonywaniu przeglądów (miesięcznych i kwartalnych), konserwacji oraz bieżących napraw urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w: 2.1. Muzeum Narodowym w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 3, 2.2. Magazynie Mebli i Wzornictwa w Warszawie przy ul. Puławskiej 436, 2.3. Kamiennicy Krystalla w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 59, oraz 2.4. w Muzeum Plakatu w Wilanowie ul. Kostki Potockiego 10/16. Szczegółowy zakres oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ– Opisie przedmiotu zamówienia, Załączniku nr 2 – Formularzu ofertowym oraz Załączniku nr 3 – formularzu cenowym.
Interne Kennung23P/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury: procedura prowadzona na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowo określone w SWZ i pozostałych dokumentach zamieszczonych na ww. stronie
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungcz. 1