2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE USŁUGI ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW MEDYCZNYCH Z „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „WYKONANIE USŁUGI ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW MEDYCZNYCH Z „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2÷2.2 (arkusz excel) do Specyfikacji (w formularzach asortymentowo – cenowych). Wykonawca zabezpieczy Zamawiającemu właściwe warunki magazynowania odpadów medycznych do czasu ich transportu do spalarni odpadów medycznych tj. dostarczenie nieodpłatnie kontenera chłodniczego typu BDF lub równoważnego systemu o pojemności min. 42 m3 na czas trwania przedmiotu umowy. 6WYKONAWCA zobowiązuje się do: - odbierania odpadów z miejsca ich składowania zlokalizowanego w „Centrum Medycznym w Łańcucie” Sp. z o. o. – „Punktu Odbioru”, ich składowania po uprzednim zważeniu w obecności przedstawiciela ZAMAWIAJĄCEGO oraz potwierdzeniu w „karcie przekazania odpadu” wystawionej przez Zamawiającego w elektronicznym systemie BDO.
Interne Kennung: SZP/380/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR I – "ODPADY MEDYCZNE NR 1" (Załącznik Nr 2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „WYKONANIE USŁUGI ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW MEDYCZNYCH Z „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR II – "ODPADY MEDYCZNE NR 2" (Załącznik Nr 2.1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „WYKONANIE USŁUGI ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW MEDYCZNYCH Z „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2.1
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR III – "ODPADY POZOSTAŁE" (Załącznik Nr 2.2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „WYKONANIE USŁUGI ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW MEDYCZNYCH Z „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2.2
Interne Kennung: Część 3