See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na rok 2027 dla punktu/punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 1. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego dla podmiotów częściowo uprawnionych do zakupu paliwa wg taryfy sprzedaży zatwierdzonej i częściowo rozlicznych w cen rynku konkurencyjnych. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen taryfowych wynosi: 33 101 158 kWh (zamówienie podstawowe), wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 599 792 kWh (zamówienie podstawowe) . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający złożył oświadczenie ODBIORCY PALIW GAZOWYCH o przeznaczeniu paliwa gazowego, o którym mowa w art. 62ba ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne – stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Na tej podstawie PPG objęte przedmiotowymi oświadczeniami będą rozliczane wg cen wynikających z obowiązującej taryfy sprzedaży zatwierdzonej przez Prezesa URE. 2. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 8 808 112 kWh (zamówienie podstawowe). Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SMP.2710.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r." - 1. część zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na rok 2027 dla punktu/punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 1.1. 1. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego dla podmiotów częściowo uprawnionych do zakupu paliwa wg taryfy sprzedaży zatwierdzonej i częściowo rozlicznych w cen rynku konkurencyjnych. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen taryfowych wynosi: 33 101 158 kWh (zamówienie podstawowe), wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 599 792 kWh (zamówienie podstawowe) . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający złożył oświadczenie ODBIORCY PALIW GAZOWYCH o przeznaczeniu paliwa gazowego, o którym mowa w art. 62ba ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne – stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Na tej podstawie PPG objęte przedmiotowymi oświadczeniami będą rozliczane wg cen wynikających z obowiązującej taryfy sprzedaży zatwierdzonej przez Prezesa URE. Pełna informacja zawarta jest w Dziale 4 SWZ.
Interne Kennung: SMP.2710.6.2026-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości paliwa gazowego wskazanego w ust. 4.1. SWZ w zakresie do + 10%. . Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w Załączniku nr 2A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3.
Los: LOT-0002
Titel: „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Grupy Zakupowej Gmin Metropolii Poznańskiej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r." - 2 część
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na rok 2027 dla punktu/punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 1.2. 2. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 8 808 112 kWh (zamówienie podstawowe). Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SMP.2710.6.2026-2
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości paliwa gazowego wskazanego w ust. 4.1. SWZ w zakresie do + 10%. . Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w Załączniku nr 2B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3.