556970-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Häfen – Plavební okruh Veselí nad Moravou – Vnorovy, část Přístav, 1.etapa – zhotovitel stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlavební okruh Veselí nad Moravou – Vnorovy, část Přístav, 1.etapa – zhotovitel stavby
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky spočívá v provedení stavebních prací v přístavu Veselí nad Moravou, přičemž cílem je zvýšení kapacity uvedeného rekreačního přístavu jeho rozšířením na jižní straně. Přístav bude i nadále sloužit pouze pro rekreační plavidla – malá plavidla do délky 20 m. Celková kapacita přístavu po dokončení kompletního rozšíření bude 80 plavidel. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace následujících stavebních objektů a provozních souborů: ETAPA 1 SO 10.1 Demolice SO 10.2 Molo - pevná hrana SO 10.3 Chodník SO 10.6 Úprava břehu SO 10.7 Zeleň SO 10.7.1 Kácení SO 10.7.2 Výsadba SO 20.7.1 Kácení Soupis provozních souborů: ETAPA 1 PS 10.2 Plovoucí výložníky PS 10.4 Elektroobjetky PS 10.4.1 Přípojka NN PS 10.4.2 Elektrorozvody přístavu PS 10.4.3 Osvětlení PS 10.4.4 Odběrné sloupky PS 10.4.5 Kamerový systém PS 10.4.6 Informační zařízení PS 10.5 Plavební značení PS 10.6 Informační systém přístavu PS 10.7 Mobiliář PS 10.8 Vodovodní přípojka PS 10.8.1 Vodovodní přípojka PS 10.8.2 Vodovodní přípojka - pevné molo PS 10.9 Kanalizační přípojka (dále jen „stavba“ nebo „dílo“), přičemž realizace tohoto díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace pro provádění stavby.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241000 Bauarbeiten für Häfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45213340 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Binnenschifffahrttransport, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/24/V00034094