2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ultrazvukové přístroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání UZV přístrojů pro pracoviště FNUSA. Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže. Veřejná zakázka (VZ) je rozdělená na 5 samostatných části: Část 1 VZ - Ultrazvukový přístroj pro I. Neurologickou kliniku Část 2 VZ - Ultrazvukový přenosný přístroj pro Anesteziologicko-resuscitační kliniku Část 3 VZ - Ultrazvukový bezdrátový přístroj Část 4 VZ - Ultrazvukový přenosný systém pro kanylační tým Část 5 VZ - Ultrazvukový mobilní přístroj pro gynekologii
Interne Kennung: 162/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 4 VZ - Ultrazvukový přenosný systém pro kanylační tým
Beschreibung: Část 4 VZ - Ultrazvukový přenosný systém pro kanylační tým – 1 ks
Interne Kennung: Část 4 VZ
Los: LOT-0007
Titel: Část 5 VZ - Ultrazvukový mobilní přístroj pro gynekologii
Beschreibung: Část 5 VZ - Ultrazvukový mobilní přístroj pro gynekologii – 1 ks
Interne Kennung: Část 5 VZ
Los: LOT-0005
Titel: Část 3 VZ - Ultrazvukový bezdrátový přístroj
Beschreibung: Část 3 VZ - Ultrazvukový bezdrátový přístroj – 2 ks
Interne Kennung: Část 3 VZ
Los: LOT-0004
Titel: Část 2 VZ - Ultrazvukový přenosný přístroj pro Anesteziologicko-resuscitační kliniku
Beschreibung: Část 2 VZ - Ultrazvukový přenosný přístroj pro Anesteziologicko-resuscitační kliniku – 2 ks
Interne Kennung: Část 2 VZ
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 VZ - Ultrazvukový přístroj pro I. Neurologickou kliniku
Beschreibung: Část 1 VZ - Ultrazvukový přístroj pro I. Neurologickou kliniku – 2 ks
Interne Kennung: Část 1 VZ