556985-2026 - Wettbewerb
Litauen – Gasdruckausrüstung – (VPP-932) KILNOJAMA DUJŲ SLĖGIO MAŽINIMO ĮRANGA (KRIZIŲ REZERVAS) IR AUKŠTO SLĖGIO ŽARNOS PIRKIMAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (VPP-932) KILNOJAMA DUJŲ SLĖGIO MAŽINIMO ĮRANGA (KRIZIŲ REZERVAS) IR AUKŠTO SLĖGIO ŽARNOS PIRKIMAS
Beschreibung: Kilnojamos dujų slėgio reguliavimo linijos, aukšto slėgio žarnos, rutuliniai uždarymo įtaisai ir jungiamosios dalys. Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.): 1 p. o. d. – Kilnojama dujų slėgio mažinimo įranga. 2 p. o. d. – Aukšto slėgio žarnos.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: plačiau žiūrėti pirkimo dokumentuose
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39341000 Gasdruckausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 p. o. d. – Kilnojama dujų slėgio mažinimo įranga
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: plačiau žiūrėti pirkimo dokumentuose
Los: LOT-0002
Titel: 2 p. o. d. – Aukšto slėgio žarnos
Interne Kennung: 2