See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przekładni hydrokinetycznych VOITH/VORECON agregatów pomp zasilających LAC11, LAC12, LAC13 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Nowe Jaworzno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Modernizacja przekładni hydrokinetycznych VOITH/VORECON agregatów pomp zasilających LAC11, LAC12, LAC13 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Nowe Jaworzno.
Interne Kennung: PZP/TW/10217/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42140000 Zahnräder, Getriebe- und Antriebselemente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy.