See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terugvalverbinding LMW
Beschreibung: De Terugvalverbinding LMW vormt een cruciale voorziening voor de continuïteit van de datacommunicatie binnen de vitale Nederlandse waterveiligheidsinfrastructuur. Wanneer reguliere communicatieverbindingen uitvallen, zorgt deze voorziening ervoor dat meetgegevens van vitale meetopstellingen binnen het Landelijk Meetnet Water (LMW) beschikbaar blijven. Deze gegevens zijn essentieel voor processen rond ‘keren en peilbeheer’, waaronder de operationele besluitvorming over het sluiten van stormvloedkeringen. Uit een verkenning van verschillende technische alternatieven is gebleken dat uitsluitend het TETRA-netwerk van Entropia Critical Concepts B.V. geschikt is om deze terugvalfunctie betrouwbaar te vervullen. Initieel 5 jaar met optie tot 5x jaarlijkse verlenging
Interne Kennung: 31216484
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214000 Spezielle Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Terugvalverbinding LMW
Identificador interno: 31216484
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64214000 Servicios de redes telefónicas comerciales especializadas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1