55703-2025 - Wettbewerb
Polen – Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen – Dostawa armatury wraz z napędami na potrzeby SSRP Ciechanów-Pawłowo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa armatury wraz z napędami na potrzeby SSRP Ciechanów-Pawłowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej Armatury dla gazu ziemnego wraz z napędami w klasie ciśnieniowej ANSI Class600 przeznaczona do pracy pod ciśnieniem 8,4 MPa, Serwisu Bieżącego oraz Usług Nadzoru i Serwisu na potrzeby realizacji inwestycji: Budowa gazociągu DN700 MOP 8,4 MPa wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą w ramach inwestycji pn.: „Budowa stacji systemowej regulacyjno-pomiarowej Ciechanów w ramach współpracy KSP z SGT”.
Interne KennungZP/2024/12/0104/PZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy