See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla Spółek GK PGE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla Spółek GK PGE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Grupa IIA (silnik spalinowy)
Beschreibung: Część 1 - Grupa IIA (silnik spalinowy)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Grupa IIB (silnik spalinowy)
Beschreibung: Część 2 - Grupa IIB (silnik spalinowy)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Grupa III (silnik spalinowy/hybrydowy)
Beschreibung: Część 3 - Grupa III (silnik spalinowy/hybrydowy)
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Grupa IV (silnik spalinowy/hybrydowy)
Beschreibung: Część 4 - Grupa IV (silnik spalinowy/hybrydowy)