2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontejnerový datasál pro VUT v Brně
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka, instalace a provádění záručního servisu 1 ks modulárního datového centra (kontejnerového datasálu – datového centra, DC) a souvisejícího technického a technologického vybavení zajišťujícího provoz DC včetně pořízení a umístění 1 ks MTG a souvisejících stavebních úprav nezbytných pro umístění těchto techhnologií včetně klimatizací (suché chladiče, vzduchem chlazené kondenzační jednotky), vybudování nových kabelových tras (kabelovodů) pro uložení silnoproudých a sdělovacích kabelů mezi MG, DC a stávajícím objektem Fakulty podnikatelské a venkovními zařízeními a stávajícím objektem Fakulty podnikatelské na pozemcích patřících Vysokému učení technickému v Brně, se sídlem Antonínská 548/1, 601 90 Brno.
Interne Kennung: 3254/760/2025/OVZ/MV
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32580000 Datenanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Variace, claimy, měření.