2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona o zadávání veřejných zakázek, jejímž předmětem budou podmínky zadávání konkrétních veřejných zakázek na dodávku motorové nafty. Veřejné zakázky budou zadávány s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Soutěž bude probíhat dle pravidel stanovených v rámcové dohodě, jejíž vzor je přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00017891