2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leku Obinutuzumab dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy leku Obinutuzumab dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: DO/DZ–381–1– 21 /21
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy leku Obinutuzumab dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Leki stanowiące przedmiot zamówienia muszą być dopuszczone do stosowania na terenie Polski zgodnie z postanowieniami ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz.U. z 2021, poz. 974 ze zm.) - wykonawca winien posiadać wszelkie wymagane prawem dokumenty dopuszczające do obrotu na terenie RP dla oferowanego leku oraz okazać je na żądanie Zamawiającego (nie dotyczy importu docelowego) 4. Preparaty o tej samej nazwie chemicznej, ale o różnych dawkach, muszą być zaoferowane od jednego producenta, aby w praktyce istniała możliwość łączenia dawek. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ampułki na fiolkę. 6. Jeżeli nie podano wielkości dawki, zamawiający zastrzega sobie możliwość składania zamówień na wszystkie dawki produkowane przez danego producenta. 7. Jeżeli leki w nazwie międzynarodowej znajduje się na liści refundacyjnej, wówczas oferowany lek musi się na niej znajdować i jego cena musi być równa bądź niższa od limitów finansowania. 8. Zaoferowane produkty lecznicze muszą posiadać, co najmniej 12 miesięczny termin ważności licząc od dnia dostawy. Zamawiający dopuszcza możliwość dostawy przedmiotu zamówienia z terminem przydatności do użycia krótszym niż 12 miesięcy tylko w przypadku uzyskania przez Wykonawcę pisemnej zgody Zamawiającego. 9. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, ustanowienia dynamicznego systemu zakupów, aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 10. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 11. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto na ePUAP . 12. Wykonawca składa ofertę wyłącznie za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu. 13. Miejsce realizacji: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział Gliwice, ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15, 44-102 Gliwice Pomieszczenia Apteki lub inne ośrodki wskazane w załączniku nr 2 do umowy ( w pkt. II.2.3 niniejszego ogłoszenia wskazano jako kod NUTS PL229 ze względu na fakt iż można określić jedynie jeden kod) 14. Badanie finansowane ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych, nr projektu 2019/ABM/01/00044