See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe 2026v47
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. - LEKI OGÓLNE ORAZ PRZECIWDROBNOUSTROJOWE 2026V47 w 47 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 241705-2026
Interne Kennung: D25C/251/N/20-59rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33662100 Ophthalmika, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33615100 Insulin, 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Leki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 5
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 14
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 20
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 23
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 26
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 30
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 32
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 – Wapno sodowane
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wapna sodowanego do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 38
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 42
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 45