557079-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Dynamický nákupní systém na poskytování pravidelných bezpečnostních technických kontrol (PBTK) a oprav zdravotnických přístrojů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na poskytování pravidelných bezpečnostních technických kontrol (PBTK) a oprav zdravotnických přístrojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelných bezpečnostně technických kontrol (PBTK) a oprav zdravotnických přístrojů (zdravotnických prostředků) pro jednotlivá pracoviště ZZS ÚK. Služby budou zajišťovány formou dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS na základě uzavřeného smluvního vztahu.
Interne KennungVZ-20352/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001