2. Verfahren
Verfahren
Titel: Velkokapacitní elektrospotřebiče
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je jednorázová dodávka velkokapacitních elektrospotřebičů v předpokládaném rozsahu, dle potřeb zadavatele, v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací. Zboží, které bude předmětem dodávky, musí splňovat požadavky uvedené v příloze č. 2 Technická specifikace a musí být nové a originální. Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je doprava, montáž, zprovoznění a zaškolení obsluhy v místě objednatele.
Interne Kennung: PZ-2026-0000344
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a jednoznačně vymezeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.