See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolin rukoushuoneen peruskorjaaminen
Beschreibung: Kolin rukoushuoneen, jota kutsutaan myös Kolin kirkoksi laajamittainen peruskorjaaminen. Hankinta on kokonaisurakka, jossa rakennusurakoitsija toimii pääurakoitsijana.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-045541-LOT-0001