557095-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Abfallcontainer und -körbe – Levering van minicontainers met chips en dienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van minicontainers met chips en dienstverlening
BeschreibungDe opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor levering, plaatsing en het chippen van circa 15.000 OPK minicontainers van 240 liter. Levering, plaatsing en het chippen van circa 15.000 OPK minicontainers van 240 liter.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungLevering van minicontainers met chips en dienstverlening. Levering, plaatsing en het chippen van circa 15.000 OPK minicontainers van 240 liter.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
557095-2026 - Competition
Netherlands – Waste and rubbish containers and bins – Levering van minicontainers met chips en dienstverlening
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Opciones: