2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa infrastruktury naukowo-badawczej: mikrospektrometru Ramana -unikalne narzędziedo kompleksowej analizy minerałaów i surowców krytycznych- DE-dzp.272-322/25
Beschreibung: dostawa infrastruktury naukowo-badawczej: mikrospektrometru Ramana -unikalne narzędziedo kompleksowej analizy minerałaów i surowców krytycznych- DE-dzp.272-322/25
Interne Kennung: KC-zp.272-322/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: dostawa infrastruktury naukowo-badawczej: mikrospektrometru Ramana -unikalne narzędzie do kompleksowej analizy minerałów i surowców krytycznych- DE-dzp.272-322/25
Beschreibung: dostawa infrastruktury naukowo-badawczej: mikrospektrometru Ramana -unikalne narzędzie do kompleksowej analizy minerałów i surowców krytycznych- DE-dzp.272-322/25, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.
Interne Kennung: KC-zp.272-322/24