557114-2026 - Ergebnis
Tschechien – Immunsuppressiva – Dodávky léčivých přípravků s účinnou Vedolizumab
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky léčivých přípravků s účinnou Vedolizumab
BeschreibungZadavatel požaduje průběžné dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou Vedolizumab dle aktuální potřeby zadavatele a jeho jednotlivých objednávek pro Moravskoslezskou nemocnici Frýdek-Místek, p.o.
Interne KennungP/003/SKL/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
5. Los
LosLOT-0001