See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/41619 HRUŠOVANY U B. – LEDCE DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ, DOKUMENTACE PRO PROVÁDĚNÍ STAVBY, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace bude rekonstrukce extrávilánového úseku silnice III/41619, ve staničení km 1,590 – 4,335 (dl. 2,745 m) a křižovatka silnic III/41619 x III/42510 x III/39528, která se nachází na konci řešeného extravilánového úseku. Dále budou součástí projektové dokumentace související objekty jako jsou silniční propustky, sjezdy, napojení, odvodnění (příkopy), dopravní značení a objízdné trasy.
Interne Kennung: 659/2025/99
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001