2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Prusicku
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Prusicku. 3.2. Pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002 z późn. zm), wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej lub równoważne, aktualne na dzień składania ofert. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający graniczne parametry techniczno - eksploatacyjne został określony w części V SWZ. Parametry określone w części V SWZ stanowią wymagania graniczne (minimalne), których niespełnienie będzie skutkowało odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001