See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Event Catering
Beschreibung: De gemeente Den Haag heeft met enige regelmaat behoefte aan cateringondersteuning bij representatieve evenementen met gasten. Het gaat dan met name om relatie evenementen die worden georganiseerd waarbij een of meerdere collegeleden gastheer zijn. Deze catering wordt bij voorkeur bij gekwalificeerde externe partijen belegd die de gemeente hierbij kunnen ontzorgen en een hoge mate van kwaliteit kunnen bieden, waarmee ze bijdragen aan de beleving van het event en achterliggende doelstellingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Event Catering
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie aanbestedingsdocumenten
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior
Clasificación adicional (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0000