2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa generatorów molibdenowo-technetowych wraz z ligandami oraz radiofarmaceutykami dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa generatorów molibdenowo-technetowych wraz z ligandami oraz radiofarmaceutykami na potrzeby Zakładu Medycyny Nuklearnej Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 18, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ. Przez dostawę Zamawiający rozumie sukcesywne dostawy w okresie obowiązywania umowy, minimum raz w miesiącu w terminie każdorazowo uzgodnionym przez Strony - na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień ilościowo - asortymentowych składanych przez platformę zakupową. Wykonawca każdorazowo zwrotnie potwierdzi otrzymanie zamówienia przesłanego za pośrednictwem e-maila.
Interne Kennung: DZP.271.59.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą generatory technetowe wraz z ligandami szczegółowo opisane w Załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający stosownie do treści art. 441 ust. 1 ustawy Pzp wskazuje, że może skorzystać z prawa opcji po wyczerpaniu ilości przedmiotu zamówienia określonego dla zakresu podstawowego zamówienia. W zakresie prawa opcji Zamawiający będzie miał możliwość realizacji dodatkowego zamówienia w zakresie każdego pakietu i każdej pozycji z osobna zwiększonego do wysokości 30% ilości wskazanej w zamówieniu podstawowym z jednoczesnym przeliczeniem (zaokrągleniem) każdej pozycji w ramach pakietu do pełnego opakowania w górę. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe, wskazane w ofercie Wykonawcy dla zakresu podstawowego. Oznacza to, iż ewentualne zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w formularzach w zakresie zamówienia podstawowego, muszą być takie same zarówno dla produktu leczniczego w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego produktu leczniczego w zamówieniu opcjonalnym. Prawo opcji szczegółowo określa rozdział IV A SWZ oraz paragraf 3a projektu umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzi radiofarmaceutyk szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 2