2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem na potrzeby EZD i systemu zarządzania zasobami IT w ramach projektu pt. „Cyfrowa Policja – wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem na potrzeby EZD i systemu zarządzania zasobami IT w ramach projektu pt. „Cyfrowa Policja – wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Niniejsze zamówienie realizowane będzie ze środków projektu „Cyfrowa Policja - wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji” w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Priorytetu: FESL.01.00-Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój dla Działania: FESL.01.04-Cyfryzacja administracji publicznej Zamawiający zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega sobie prawo unieważnienia postę-powania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ – formularz ofertowy oraz Załącznik nr 1a do SWZ – formularz cenowy. Zamawiający informuje, że załącznik nr 1a do SWZ tj. formularz cenowy stanowi treść oferty wraz z formularzem ofertowym i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy PZP. 1.5. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć: 1) oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV ust. 1: pkt 1.2. a) – b) SWZ – w formie JEDZ, oraz pkt 1.2. c) SWZ – na wzorze załącznika nr 5 do SWZ. 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wy-konawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów opisanych w pkt 4), 4) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: a) pełnomocnictwo, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udziele-nie zamówienia, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowa-nia ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w po-stępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnic-two powinno zawierać w szczególności wskazanie: - postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy, - wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, - ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa, b) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale I sekcja 4 ust. 4.4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym); 5) zestawienie rozwiązań równoważnych wraz z ich opisem, o ile Wykonawca zastosował roz-wiązania równoważne zgodnie z rozdziałem 2 ust. 2 SWZ 6) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wzór stanowi załącznik nr 11 do SWZ (o ile dotyczy). Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych albo certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych zastępującego odpowiednie podmiotowe środki dowodowe. Certyfikat zostanie uznany przez Zamawiającego wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak podstaw wykluczenia lub spełnienie warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszym SWZ. Jeżeli certyfikat nie obejmuje wszystkich okoliczności, Wykonawca zobowiązany jest złożyć pozostałe wymagane podmiotowe środki dowodowe. Podmiotowe środki dowodowe wskazano w SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-299/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył 30- dniowy termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2.1. Wartość zamówienia przekracza próg unijny dla dostaw określony na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 2.2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. 2.3. W postępowaniu zostanie zastosowana procedura, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp: 2.3.1. Zamawiający dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.3.2. Wykonawca jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. 2.3.3. Jeżeli wobec wykonawcy, o którym mowa w pkt. 2.3.1. zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.3.4. Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w pkt. 2.3.3., w odniesieniu do ofert wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ