557276-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części
BeschreibungWykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungPOST/DYS/OLD/GZ/02062/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 56,632 km
Beschreibungzgodnie z SWZ
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 92,307 km
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 86,114 km
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 93,581 km
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 79,804 km
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 113,92 km
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 90,749 km
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 102,745 km
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 86,236 km
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 60,814 km
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 112,641 km
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 92,978 km
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 62,719 km
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 97,482 km
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 107,028 km
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 133,81 km
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 82,863 km
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 128,62 km
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 86,72 km
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 106,468 km
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 63,975 km
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 119,018 km
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 88,6581 km
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 82,3055 km
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść 25. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 73,69775 km
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść 26. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 73,87485 km
Interne KennungCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelCzęść 27. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 67,0634 km
Interne KennungCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelCzęść 28. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 131,9786 km
Interne KennungCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelCzęść 29. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 89,3803 km
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelCzęść 30. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łódź dla linii SN o łącznej długości około 6,428 km
Interne KennungCzęść nr 30
LosLOT-0031
TitelCzęść 31. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 100,796 km
Interne KennungCzęść nr 31
LosLOT-0032
TitelCzęść 32. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,383 km
Interne KennungCzęść nr 32
LosLOT-0033
TitelCzęść 33. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 88,28 km
Interne KennungCzęść nr 33
LosLOT-0034
TitelCzęść 34. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 133,47 km
Interne KennungCzęść nr 34
LosLOT-0035
TitelCzęść 35. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 152,419 km
Interne KennungCzęść nr 35
LosLOT-0036
TitelCzęść 36. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 103,403 km
Interne KennungCzęść nr 36
LosLOT-0037
TitelCzęść 37. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 89,929 km
Interne KennungCzęść nr 37
LosLOT-0038
TitelCzęść 38. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 19,3 km
Interne KennungCzęść nr 38
LosLOT-0039
TitelCzęść 39. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 14,5 km
Interne KennungCzęść nr 39
LosLOT-0040
TitelCzęść 40. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 36,6 km
Interne KennungCzęść nr 40
LosLOT-0041
TitelCzęść 41. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 9,4 km
Interne KennungCzęść nr 41
LosLOT-0042
TitelCzęść 42. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 15,1 km
Interne KennungCzęść nr 42
LosLOT-0043
TitelCzęść 43. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 46,5 km
Interne KennungCzęść nr 43
LosLOT-0044
TitelCzęść 44. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 116,1 km
Interne KennungCzęść nr 44
LosLOT-0045
TitelCzęść 45. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 112,6 km
Interne KennungCzęść nr 45
LosLOT-0046
TitelCzęść 46. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 107,39 km
Interne KennungCzęść nr 46
LosLOT-0047
TitelCzęść 47. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 208,4 km
Interne KennungCzęść nr 47
LosLOT-0048
TitelCzęść 48. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 105,34 km
Interne KennungCzęść nr 48
LosLOT-0049
TitelCzęść 49. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 138,597 km
Interne KennungCzęść nr 49
LosLOT-0050
TitelCzęść 50. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 109,73 km
Interne KennungCzęść nr 50
LosLOT-0051
TitelCzęść 51. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 39,13 km
Interne KennungCzęść nr 51
LosLOT-0052
TitelCzęść 52. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 188,776 km
Interne KennungCzęść nr 52
LosLOT-0053
TitelCzęść 53. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 125,81 km
Interne KennungCzęść nr 53
LosLOT-0054
TitelCzęść 54. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 142,958 km
Interne KennungCzęść nr 54
LosLOT-0055
TitelCzęść 55. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 101,809 km
Interne KennungCzęść nr 55
LosLOT-0056
TitelCzęść 56. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,62 km
Interne KennungCzęść nr 56
LosLOT-0057
TitelCzęść 57. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 70,3 km
Interne KennungCzęść nr 57
LosLOT-0058
TitelCzęść 58. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 74,935 km
Interne KennungCzęść nr 58
LosLOT-0059
TitelCzęść 59. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 82,484 km
Interne KennungCzęść nr 59
LosLOT-0060
TitelCzęść 60. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 53,684 km
Interne KennungCzęść nr 60
LosLOT-0061
TitelCzęść 61. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 92,358 km
Interne KennungCzęść nr 61
LosLOT-0062
TitelCzęść 62. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,3 km
Interne KennungCzęść nr 62
LosLOT-0063
TitelCzęść 63. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,8 km
Interne KennungCzęść nr 63
LosLOT-0064
TitelCzęść 64. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 63,1 km
Interne KennungCzęść nr 64
LosLOT-0065
TitelCzęść 65. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,11 km
Interne KennungCzęść nr 65
LosLOT-0066
TitelCzęść 66. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 61,89 km
Interne KennungCzęść nr 66
LosLOT-0067
TitelCzęść 67. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 103,12 km
Interne KennungCzęść nr 67
LosLOT-0068
TitelCzęść 68. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 104,38 km
Interne KennungCzęść nr 68
LosLOT-0069
TitelCzęść 69. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 98,997 km
Interne KennungCzęść nr 69
LosLOT-0070
TitelCzęść 70. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 110,6 km
Interne KennungCzęść nr 70
LosLOT-0071
TitelCzęść 71. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 92,4 km
Interne KennungCzęść nr 71
LosLOT-0072
TitelCzęść 72. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 107,659 km
Interne KennungCzęść nr 72
LosLOT-0073
TitelCzęść 73. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 165,5 km
Interne KennungCzęść nr 73
LosLOT-0074
TitelCzęść 74. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 93 km
Interne KennungCzęść nr 74