2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst van diensten betreffende de winterdiensten in de militaire kwartieren van Defensie - Plateau FLORENNES (van 1/01/2027 tot 31/12/2027)
Beschreibung: De prestaties bestaan uit het zout strooien en sneew ruimen in de verschillende kwartieren op de wegen, parkings, fietspaden en voetpaden zout strooien en sneeuw ruimen met als doel de verkeers- en fysieke veiligheid van de voertuigen en de voetgangers tijdens de winterse omstandigheden te vrijwaren.
Interne Kennung: 26IS263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Plateau FLORENNES
Beschreibung: De taken bestaan erin om op de wegen zout te strooien en sneeuw te ruimen zodat de verkeers- en fysieke veiligheid van de voertuigen en voetgangers niet in gevaar door de winteromstandigheden worden gebracht. Geen enkel voertuig/materieel wordt door Defensie ter beschikking gesteld voor de uitvoering van de prestaties.
Interne Kennung: 1