See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proiectare (întocmire PT, DE, DTAC, DTOE, documentații pentru obținerea avize), execuție lucrări, asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investiție “ Relocarea și modernizarea activității secției de oncologie și înființare compartiment cardiologie intervențională”
Beschreibung: Contract de achizitie publica avand ca obiect proiectare (întocmire PT, DE, DTAC, DTOE, documentații pentru obținerea avize), execuție lucrări, asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investiție “ Relocarea și modernizarea activității secției de oncologie și înființare compartiment cardiologie intervențională”.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile.
Interne Kennung: 4613342_2023_PAAPD1432037
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215120 Bau von medizinischen Spezialgebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Proiectare (întocmire PT, DE, DTAC, DTOE, documentații pentru obținerea avize), execuție lucrări, asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investiție “ Relocarea și modernizarea activității secției de oncologie și înființare compartiment cardiologie intervențională"- conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71356200 Technische Hilfe, 71621000 Technische Analysen oder Beratung