557315-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – PRE – T402 nový (02A.0656)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPRE – T402 nový (02A.0656)
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro provádění stavby, dokumentace skutečného provedení stavby, výkon funkce generálního projektanta, výkon funkce autorského dozoru, vypracování zásad organizace výstavby, místních provozně bezpečnostních předpisů, kontrolních a zkušebních plánů, provozní dokumentace a další související plnění pro stavbu „PRE – T402 nový“.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensViz zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025200271
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.