See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze z podziałem na dwie części”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze z podziałem na dwie części”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1a i 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 333993-2026
Interne Kennung: DA.III.2721.1.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze z podziałem na dwie części”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (laptopy)."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze z podziałem na dwie części”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör