557320-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – „Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla RZGW Wrocław i jednostek podległych, zamówienie zostało podzielone na 7 części ze względu na różne specyfikacje asortymentu, lokalizację oraz przynależność do jednostki organizacyjnej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1: siedziba RZGW ROA we Wrocławiu
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2: siedziba RZGW ROF we Wrocławiu
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3: Zarząd Zlewni w Legnicy
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungCzęść 4: Zarząd Zlewni w Lwówku Śląskim
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungCzęść 5: Zarząd Zlewni w Nysie
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
BeschreibungCzęść 6: Zarząd Zlewni we Wrocławiu
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
BeschreibungCzęść 7: Zarząd Zlewni w Zielonej Górze