Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Rynek Nowosona 1
Stadt: Łódź
Postleitzahl: 92-703
557371-2026 - Planning
Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY NOWOSOLNA
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY NOWOSOLNA
Description: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowosolna od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe wykorzystywane jedynie przez część roku oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Struktura organizacyjna Zamawiającego nie pozwala na koordynację i kontrolę przedmiotu zamówienia w przypadku dokonania podziału zamówienia na części i dopuszczenia możliwości składania ofert częściowych. 3.4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i wariantowych. 3.5. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 3.6. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów. 3.7. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 3.8. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy, przewiduje możliwość w pierwszej kolejności dokonania oceny ofert, a następnie zbadania czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 3.9. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 Ustawy wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) tj.: a) kierowcy pojazdów samochodowych – śmieciarek; b) pracownicy fizyczni w zakresie: transportu odpadów z posesji oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych do punktu odbioru odpadów lub punktu przeładunku odpadów, weryfikacji stanu pojemników, wymiany pojemników, prac dotyczących sortowania, przeładunku odpadów i ich selekcji; c) pracownicy wykonujący czynności w zakresie bieżących napraw pojazdów przeznaczonych do odbioru odpadów; 3.10. Wymagania określające w szczególności sposób dokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: ZPUB.271.1.2.2026
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: 2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej „Ustawą”.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services
2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej „Ustawą”.
Applicable cross-border law: 2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej „Ustawą”.
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowosolna od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe wykorzystywane jedynie przez część roku oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Struktura organizacyjna Zamawiającego nie pozwala na koordynację i kontrolę przedmiotu zamówienia w przypadku dokonania podziału zamówienia na części i dopuszczenia możliwości składania ofert częściowych. 3.4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i wariantowych. 3.5. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 3.6. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów. 3.7. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 3.8. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy, przewiduje możliwość w pierwszej kolejności dokonania oceny ofert, a następnie zbadania czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 3.9. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 Ustawy wymaga zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1464 z późn. zm.) tj.: a) kierowcy pojazdów samochodowych – śmieciarek; b) pracownicy fizyczni w zakresie: transportu odpadów z posesji oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych do punktu odbioru odpadów lub punktu przeładunku odpadów, weryfikacji stanu pojemników, wymiany pojemników, prac dotyczących sortowania, przeładunku odpadów i ich selekcji; c) pracownicy wykonujący czynności w zakresie bieżących napraw pojazdów przeznaczonych do odbioru odpadów.
Quantity: 3 100 tonnes