2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego (...) Numer referencyjny: DZZK/126/DIF/2019. cz. VIII aneks 6
Beschreibung: Opis zamówienia: Część VIII – obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania:wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz udzieleniu jednostkowych małych pożyczek inwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” z wkładu Funduszu Funduszy wniesionego do instrumentu finansowego przez Zamawiającego w łącznej wysokości 5 000 000 PLN, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 % wartości jednostkowych pożyczek). Co najmniej 40 % limitu pożyczki inwestycyjnej powinno zostać wypłacone na rzecz ostatecznych odbiorców przed upływem połowy okresu budowy portfela;
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego (...) Numer referencyjny: DZZK/126/DIF/2019. cz. VIII
Art des Auftrags: Dienstleistungen