557378-2026 - Ergebnis
Polen – Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung – Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 828 odc. Piotrowice Wielkie - Majdan Krasieniński od km 3+100 do km 5+440 o długości 2,340 km
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 828 odc. Piotrowice Wielkie - Majdan Krasieniński od km 3+100 do km 5+440 o długości 2,340 km
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 828 odc. Piotrowice Wielkie - Majdan Krasieniński od km 3+100 do km 5+440 o długości 2,340 km zgodnie z opracowanym projektem wykonawczym, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, projektem organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych oraz projektem stałej organizacji ruchu. 2. Zakres robót: - roboty ziemne - roboty przygotowawcze - frezowanie korekcyjne nawierzchni jezdni - wykonanie w-wy wyrównawczej masą MMA AC16W 35/50 KR 3-4 na nierównościach - wykonanie w-wy wiążącej masą MMA AC16W 35/50 KR 3-4 gr min. 6 cm - wykonanie w-wy ścieralnej z MMA AC11S 50/70 KR 3-4 o gr. min 4 cm - wykonanie warstw konstrukcyjnych zjazdów - wykonanie warstw konstrukcyjnych chodnika - wykonanie warstw konstrukcyjnych zatok przystankowych - wykonanie w-wy ścieralnej regulacji zjazdów z kostki betonowej - wykonanie w-wy ścieralnej regulacji zatok przystankowych z kostki betonowej - wykonanie regulacji nawierzchni chodników ustawienie krawężników, obrzeży - wykonanie cieków podchodnikowych z elementów prefabrykowanych, ścieki skarpowe - roboty wykończeniowe - wykonanie oznakowania poziomego i pionowego 3. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w projekcie wykonawczym, szczegółowych specyfikacjach technicznych, projekcie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, projekcie stałej organizacji ruchu oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót. 4. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie projektu czasowej organizacji ruchu (na czas prowadzonych robót) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem na drogach wojewódzkich, tj. Marszałka Województwa Lubelskiego. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w SWZ. 6. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt XXVI.1.SWZ w zakresie realizacji zamówienia. 7. Zamawiający przewiduje płatności częściowe. 8. Termin realizacji zamówienia - do 135 dni od daty podpisania umowy. 9. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. -Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia. 10. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 11. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 12. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości: 8 000,00 zł, (słownie: osiem tysięcy 00/100). Szczegółowe wymagania dotyczące wniesienia wadium zawiera dokumentacja przetargowa. 13. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 14. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 26.08.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung332049-2026
Interne KennungR4.ST.371.3.2026.ac
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie informacyjne
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w opisie zamówienia (lokalizacja robót) projekcie wykonawczym szczegółowych specyfikacjach technicznych, projekcie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, projekcie stałej organizacji ruchu oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót. 2. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie projektu czasowej organizacji ruchu (na czas prowadzonych robót) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem na drogach wojewódzkich, tj. Marszałka Województwa Lubelskiego.
Haupteinstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung