2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor resource en portfolio management
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor resource en portfolio management inclusief SLA en ad hoc opdrachten (vast gedeelte) en voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor project management en/of program management inclusief SLA en ad hoc-opdrachten (voorwaardelijk gedeelte) voor de volgende instellingen: Arteveldehogeschool vzw UGent
Interne Kennung: AHS_2025_024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AHS_2025_024 - 1
Beschreibung: Vast gedeelte: resource en portfolio management De opdracht “een raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor resource en portfolio management inclusief SLA en ad hoc-opdrachten” (vast gedeelte) wordt opgedeeld in 3 posten: Pagina 9/46 - Post 1a: de analyse, opzet, implementatie, vormgeving en configuratie van een software-oplossing voor resource en portfolio management en al zijn noodzakelijke werkstromen, inclusief documentatie en opleiding; - Post 2a: de SLA (Service Level Agreement) en het licentiemodel (gebruik, onderhoud, updates, ondersteuning, platformbeheer en inbegrepen aantal vooropgestelde gebruikers). De SLA vangt pas aan onmiddellijk na de implementatie van het systeem; Onderscheid updates/upgrades: Updates: zijn inbegrepen in de prijs van de SLA; Upgrades: worden door de opdrachtnemer pas uitgevoerd na goedkeuring (door de opdrachtgever) van de aanvullende offerte (van de opdrachtnemer) - Post 3a: de ad hoc-opdrachten. Voorwaardelijk gedeelte: project management en/of program management De opdracht “een raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een software-oplossing voor project management en/of program management inclusief SLA en ad hoc-opdrachten” (voorwaardelijk gedeelte) wordt opgedeeld in 3 posten: - Post 1b: de analyse, opzet, implementatie, vormgeving en configuratie van een software-oplossing voor project management en/of program management en al zijn noodzakelijke werkstromen, inclusief documentatie en opleiding; - Post 2b: de SLA (Service Level Agreement) en het licentiemodel (gebruik, onderhoud, updates, ondersteuning, platformbeheer en inbegrepen aantal vooropgestelde gebruikers). De SLA vangt pas aan onmiddellijk na de implementatie van het systeem; - Post 3b: de ad hoc-opdrachten.
Interne Kennung: 1