See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości, środków higieny osobistej i sprzętu do utrzymania czystości oraz kompleksowa usługa wdrożenia systemu w zakresie: montaż urządzeń, szkolenie personelu, serwis i nadzór nad prawidłowym działaniem systemów w obiektach Centrum Usług Logistycznych
Beschreibung: sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości, środków higieny osobistej i sprzętu do utrzymania czystości oraz kompleksowa usługa wdrożenia systemu w zakresie: montaż urządzeń, szkolenie personelu, serwis i nadzór nad prawidłowym działaniem systemów w obiektach Centrum Usług Logistycznych
Vorherige Bekanntmachung: 449560-2025
Interne Kennung: 21/WA/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: chemia pozostała Dziwnów i Międzyzdroje
Beschreibung: chemia pozostała Dziwnów i Międzyzdroje
Interne Kennung: część nr 1a
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tak
Los: LOT-0002
Titel: chemia hotelowa Dziwnów i Międzyzdroje
Beschreibung: chemia hotelowa Dziwnów i Międzyzdroje
Interne Kennung: część nr 1b
Los: LOT-0003
Titel: chemia pozostała Świnoujście
Beschreibung: chemia pozostała Świnoujście
Interne Kennung: część nr 2a
Los: LOT-0004
Titel: chemia hotelowa Świnoujście
Beschreibung: chemia hotelowa Świnoujście
Interne Kennung: część nr 2b
Los: LOT-0005
Titel: chemia pozostała Szczecin
Beschreibung: chemia pozostała Szczecin
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0006
Titel: chemia pozostała Poznań
Beschreibung: chemia pozostała Poznań
Interne Kennung: część nr 4a
Los: LOT-0007
Titel: chemia hotelowa Poznań
Beschreibung: chemia hotelowa Poznań
Interne Kennung: część nr 4b
Los: LOT-0008
Titel: chemia pozostała Wrocław
Beschreibung: chemia pozostała Wrocław
Interne Kennung: część nr 5a
Los: LOT-0009
Titel: chemia hotelowa Wrocław
Beschreibung: chemia hotelowa Wrocław
Interne Kennung: część nr 5b
Los: LOT-0010
Titel: chemia pozostała Szklarska
Beschreibung: chemia pozostała Szklarska
Interne Kennung: część nr 6a
Los: LOT-0011
Titel: chemia hotelowa Szklarska
Beschreibung: chemia hotelowa Szklarska
Interne Kennung: część nr 6b
Los: LOT-0012
Titel: chemia pozostała Opole
Beschreibung: chemia pozostała Opole
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0013
Titel: chemia pozostała Zakopane
Beschreibung: chemia pozostała Zakopane
Interne Kennung: część nr 8a
Los: LOT-0014
Titel: chemia hotelowa Zakopane
Beschreibung: chemia hotelowa Zakopane
Interne Kennung: część nr 8b
Los: LOT-0015
Titel: chemia pozostała Polańczyk
Beschreibung: chemia pozostała Polańczyk
Interne Kennung: część nr 9a
Los: LOT-0016
Titel: chemia hotelowa Polańczyk
Beschreibung: chemia hotelowa Polańczyk
Interne Kennung: część nr 9b
Los: LOT-0017
Titel: chemia pozostała Karat
Beschreibung: chemia pozostała Karat
Interne Kennung: część nr 10a
Los: LOT-0018
Titel: chemia hotelowa Karat
Beschreibung: chemia hotelowa Karat
Interne Kennung: część nr 10b
Los: LOT-0019
Titel: chemia pozostała Łazienkowski
Beschreibung: chemia pozostała Łazienkowski
Interne Kennung: część nr 11a
Los: LOT-0020
Titel: chemia hotelowa Łazienkowski
Beschreibung: chemia hotelowa Łazienkowski
Interne Kennung: część nr 11b
Los: LOT-0021
Titel: chemia pozostała Lotnisko
Beschreibung: chemia pozostała Lotnisko
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0022
Titel: chemia pozostała Bursy
Beschreibung: chemia pozostała Bursy
Interne Kennung: część nr 13a
Los: LOT-0023
Titel: chemia hotelowa Bursy
Beschreibung: chemia hotelowa Bursy
Interne Kennung: część nr 13b
Los: LOT-0024
Titel: chemia pozostała Jurata
Beschreibung: chemia pozostała Jurata
Interne Kennung: część nr 14a
Los: LOT-0025
Titel: chemia hotelowa Jurata
Beschreibung: chemia hotelowa Jurata
Interne Kennung: część nr 14b
Los: LOT-0026
Titel: chemia pozostała Olsztyn
Beschreibung: chemia pozostała Olsztyn
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0027
Titel: chemia pozostała Ustka
Beschreibung: chemia pozostała Ustka
Interne Kennung: część nr 16a
Los: LOT-0028
Titel: chemia hotelowa Ustka
Beschreibung: chemia hotelowa Ustka
Interne Kennung: część nr 16b