2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud deeldorpen gemeente Westerlo - 100% voorbehouden voor sociale tewerkstelling.
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Groenonderhoud en onkruidbestrijding van verhardingen in de deeldorpen, 100% voorbehouden voor de sociale economie. De opdracht omvat het onderhoud van de openbare groenzones in de 7 deeldorpen van Gemeente Westerlo, meer bepaald het onderhoud van aanplantingen en het onkruidvrij maken van aanliggende verhardingen (met oa kassei, klinker,..) Voorziene begindatum van de diensten: 1 maart 2026. De opdracht kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden indien de uitgevoerde diensten geen aanleiding hebben gegeven tot klachten en indien geen opzegging door een van beide partijen werd aangevraagd. Voorziene einddatum van de diensten: 30 november 2029. Voorbehoud: De opdracht is 100% voorbehouden voor sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben conform artikel 15 van Wet overheidsopdrachten. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard.
Interne Kennung: 2025-033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Wijk Trienenkant
Beschreibung: Wijk Trienenkant
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Tongerlo
Beschreibung: Tongerlo
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Oevel
Beschreibung: Oevel
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Oosterwijk
Beschreibung: Oosterwijk
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Westerlo
Beschreibung: Westerlo
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Zoerle-Parwijs
Beschreibung: Zoerle-Parwijs
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Heultje
Beschreibung: Heultje
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - Voortkapel
Beschreibung: Voortkapel
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 - Trage wegen over hele gemeente
Beschreibung: Trage wegen over hele gemeente
Interne Kennung: 9
557408-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Wijk Trienenkant
Beschrijving: Wijk Trienenkant
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Tongerlo
Beschrijving: Tongerlo
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Oevel
Beschrijving: Oevel
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Oosterwijk
Beschrijving: Oosterwijk
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Westerlo
Beschrijving: Westerlo
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Zoerle-Parwijs
Beschrijving: Zoerle-Parwijs
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Heultje
Beschrijving: Heultje
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - Voortkapel
Beschrijving: Voortkapel
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9