557415-2026 - Wettbewerb
Litauen – Busse – Autobusai, skirti vežti moksleivius
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusai, skirti vežti moksleivius
Beschreibung: Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra vykdo pirkimą, kuriuo siekia įsigyti autobusus moksleiviams vežti. Naudos gavėjas: Armėnijos Respublikos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministerija. Šis pirkimas yra finansuojamas Europos Komisijos (EK) Užsienio politikos priemonių tarnybos lėšomis pagal projektą „Parama apčiuopiamai taikos naudai Armėnijoje ir Azerbaidžane“ („Supporting Tangible Benefits of Peace in Armenia and Azerbaijan“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0