See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst realisatie video's 2025 - 2029
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als doel de productie van diverse soorten video's ter ondersteuning van communicatie- en sensibiliseringscampagnes, verslaggeving van evenementen, explainer video’s en sociale media content. De opdracht is was aanvankelijk opgedeeld in drie percelen, elk met een specifieke focus. Echter perceel 3 werd na de eerste fase van de procedure stopgezet om redenen van noodzakelijke aanpassingen aan de beschrijving van de inhoud ervan. Met deze opdracht wil Westtoer haar communicatie versterken door middel van professionele en doeltreffende videoproductie.
Interne Kennung: PPP0BR-1028/5276/2025/535
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111000 Film- und Videofilmherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Creatieve content video's
Beschreibung: Binnen dit perceel worden creatieve video's ontwikkeld waarbij een concept aan de basis ligt. De video's kunnen voor verschillende doeleinden en op verschillende media ingezet worden, zoals TV campagnes, YouTube campagnes, online display campagnes, Meta campagnes enz. Op basis van onze briefing met de doelstellingen, doelgroepen, boodschappen en kanalen waarop de video zal worden ingezet, verwachten wij dat de leverancier een creatief concept, prijs en plan van aanpak voorstelt.
Interne Kennung: 2025/535_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Instructievideo's of evenementenvideo's
Beschreibung: Binnen dit perceel wensen we video's uit te werken waar geen creatief concept voor nodig is. Dit zijn praktische video's waarbij instructies of activiteiten worden uitgelegd of after movies van evenementen die worden opgenomen en bewerkt. Concrete voorbeelden hiervan zijn bv. een after movie van het inspiratiecongres van Westtoer of testimonial- of instructievideo’s hoe je bv. een fietsnetwerkkaart kan gebruiken.
Interne Kennung: 2025/535_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Sociale media video's
Beschreibung: Binnen dit perceel wensen we sfeervideo’s (reels, stories, …) uit te werken rekening houdende met de videotrends op sociale media (Facebook, Instagram, Youtube, …). Op basis van een briefing en wederzijds overleg bepalen we een contentplanning voor onze verschillende toeristische merken. De leverancier kan op basis van deze contentplanning een eigen planning uitwerken zodoende de video's tegen deadline te kunnen aanleveren. Westtoer zal zelf de video's op de verschillende platformen plaatsen.
Interne Kennung: 2025/535_3