557443-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do szkół na trasie dom - placówka oświatowa – dom wraz z zapewnieniem im właściwej opieki w czasie dowożenia w dni zajęć zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do szkół na trasie dom - placówka oświatowa – dom wraz z zapewnieniem im właściwej opieki w czasie dowożenia w dni zajęć zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dowóz 57 (prawo opcji do 70) dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ursynów - na trasie dom- placówka oświatowa -dom, którzy obowiązek szkolny lub obowiązek nauki realizują w różnego typu placówkach oświatowych dostosowanych do ich niepełnosprawności na terenie m. st. Warszawy i w okolicach Warszawy wraz z zapewnieniem im właściwej opieki w czasie dowożenia w dni zajęć zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027. Przedmiot zamówienia określa lista dzieci objętych dowozem. 1. Prawo opcji Zamawiający informuje, że w związku z możliwą zmianą liczby dzieci w okresie realizacji zamówienia Zamawiający: 1) wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci (70), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia; 2) opcja zwiększenia liczby dowożonych dzieci będzie dotyczyła dzieci zgłoszonych do transportu na podstawie wniosku rodzica/opiekuna i nie ujętych w wykazie, który otrzyma Wykonawca usługi. Wszelkie zmiany dotyczące zwiększenia lub zmniejszenia liczby dzieci objętych dowożeniem oraz zmian tras dowozu Zamawiający przekaże Wykonawcy usługi w formie pisemnej; 3) w przypadku zgłoszenia dziecka z opcji, transport rozpocznie się w terminie do 7 dni od zgłoszenia; 4) stawka brutto za dowóz 1 dziecka będzie stała przez cały okres obowiązywania umowy. stawka nie będzie podlegać negocjacjom. 2. Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej 1). Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu określił wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności. 2) Zamawiający wymaga, aby czynności w zakresie realizacji zamówienia na usługi transportu dzieci niepełnosprawnych: kierowania pojazdem samochodowym (kierowcy) oraz opieki nad dziećmi (opiekunowie) były wykonywane przez osoby zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę. 3) Warunek, o którym mowa w pkt 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie na podstawie stosunku pracy nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób. 4) Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, w szczególności sposób weryfikacji zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcje z tytułu ich niespełnienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem tras dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (załącznik nr 1 do OPZ) oraz:  projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ;  formularz cenowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung376702-2026
Interne Kennung43/WZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do szkół na trasie dom - placówka oświatowa – dom wraz z zapewnieniem im właściwej opieki w czasie dowożenia w dni zajęć zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dowóz 57 (prawo opcji do 70) dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Ursynów - na trasie dom- placówka oświatowa -dom, którzy obowiązek szkolny lub obowiązek nauki realizują w różnego typu placówkach oświatowych dostosowanych do ich niepełnosprawności na terenie m. st. Warszawy i w okolicach Warszawy wraz z zapewnieniem im właściwej opieki w czasie dowożenia w dni zajęć zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027. Przedmiot zamówienia określa lista dzieci objętych dowozem. 1. Prawo opcji Zamawiający informuje, że w związku z możliwą zmianą liczby dzieci w okresie realizacji zamówienia Zamawiający: 1) wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci (70), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia; 2) opcja zwiększenia liczby dowożonych dzieci będzie dotyczyła dzieci zgłoszonych do transportu na podstawie wniosku rodzica/opiekuna i nie ujętych w wykazie, który otrzyma Wykonawca usługi. Wszelkie zmiany dotyczące zwiększenia lub zmniejszenia liczby dzieci objętych dowożeniem oraz zmian tras dowozu Zamawiający przekaże Wykonawcy usługi w formie pisemnej; 3) w przypadku zgłoszenia dziecka z opcji, transport rozpocznie się w terminie do 7 dni od zgłoszenia; 4) stawka brutto za dowóz 1 dziecka będzie stała przez cały okres obowiązywania umowy. stawka nie będzie podlegać negocjacjom. 2. Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej 1) Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu określił wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności. 2) Zamawiający wymaga, aby czynności w zakresie realizacji zamówienia na usługi transportu dzieci niepełnosprawnych: kierowania pojazdem samochodowym (kierowcy) oraz opieki nad dziećmi (opiekunowie) były wykonywane przez osoby zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę. 3) Warunek, o którym mowa w pkt 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie na podstawie stosunku pracy nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób. 4) Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, w szczególności sposób weryfikacji zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcje z tytułu ich niespełnienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem tras dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (załącznik nr 1 do OPZ) oraz:  projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ;  formularz cenowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, że w związku z możliwą zmianą liczby dzieci w okresie realizacji zamówienia Zamawiający: 1) wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci (70), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia; 2) opcja zwiększenia liczby dowożonych dzieci będzie dotyczyła dzieci zgłoszonych do transportu na podstawie wniosku rodzica/opiekuna i nie ujętych w wykazie, który otrzyma Wykonawca usługi. Wszelkie zmiany dotyczące zwiększenia lub zmniejszenia liczby dzieci objętych dowożeniem oraz zmian tras dowozu Zamawiający przekaże Wykonawcy usługi w formie pisemnej; 3) w przypadku zgłoszenia dziecka z opcji, transport rozpocznie się w terminie do 7 dni od zgłoszenia; 4) stawka brutto za dowóz 1 dziecka będzie stała przez cały okres obowiązywania umowy. stawka nie będzie podlegać negocjacjom.