2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu linna tänavate aastaringne hooldus 01.07.2027-30.06.2032
Beschreibung: Hankelepingu objektiks on aastaringne tänavate, kõnniteede, jalgrattateede, bussipeatuste, parklate ja muude teerajatiste hoolduse teostamine ja seisundi järelevalve Tartu linnas 01.07.2027 kuni 30.06.2032 hankedokumentides (edaspidi HD) määratletud tingimustel, HD p 6 näidatud piirkondades ja HD lisa 2 p 2.1. märgitud lisades toodud mahtudes. Hankelepingu alguskuupäev võib edasi nihkuda juhul, kui hankele esitatakse vaidlustusi. Riigihange on jaotatud 3 osaks, osade piirid on näidatud HD punktis 6.2. Pakkumusi võib esitada ühe osa või mitme osa või kõigi osade kohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313042-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Läänepiirkond (hanke osa 1)
Beschreibung: Narva mnt, Riia tn ja Võru tn joonest lääne poole / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313042-0001
Los: LOT-0002
Titel: Idapiirkond (hanke osa 2)
Beschreibung: Narva mnt, Riia tn, Võru tn joonest ida poole / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313042-0002
Los: LOT-0003
Titel: Endine Tähtvere vald (hanke osa 3)
Beschreibung: Tähtvere hajaasustuspiirkond endise Tähtvere valla piirides / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313042-0003