2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do diagnostyki infekcji i galektyny 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki infekcji i galektyny 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 18/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki infekcji i galektyny 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa odczynników do diagnostyki infekcji i galektyny 3.