2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiteworks rendszer licenc megújítás
Beschreibung: Ajánlatkérő meglévő Kiteworks (on-premise nagyvállati secure file exchange / secure data room) rendszer lejáró 25 db teszt, illetve 1000 db éles licenceinek megújítása és gyártói támogatása, továbbá üzemeltetési támogatás biztosítása a szerződéskötéstől számított 3 évig.
Vorherige Bekanntmachung: 389782-2026
Interne Kennung: EKR000876902026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő meglévő Kiteworks (on-premise nagyvállati secure file exchange / secure data room) rendszer lejáró 25 db teszt, illetve 1000 db éles licenceinek megújítása és gyártói támogatása, továbbá üzemeltetési támogatás biztosítása a szerződéskötéstől számított 3 évig. KEUECLPDS kiteworks Enterprise Secure File Sharing Users with Enterprise Connect, Advanced Governance, Developer Suite Support / 1000 licenc / 3 év Tesztrendszerben használt licencek / 25 db / 3 év KEDSAPI / API + Portal / 1 db / 3 év KEMFTC / kiteworks Enterprise Secure MFT Suite- Medium- Includes up to 150,000 transactions per month with Secure MFT Client / 1 db / 3 év KEAV / kiteworks Enterprise Anti Virus / 5 db / 3 év További részletek a követelményspecifikációban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000876902026/1