2. Verfahren
Verfahren
Titel: ATLIEKŲ MECHANINIO RŪŠIAVIMO IR MAISTO ATLIEKŲ APDOROJIMO TECHNOLOGINIŲ LINIJŲ BEI KITŲ ĮRENGINIŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, REMONTAS, REMONTUI REIKALINGŲ DALIŲ/ MEDŽIAGŲ TIEKIMAS
Beschreibung: ATLIEKŲ MECHANINIO RŪŠIAVIMO IR MAISTO ATLIEKŲ APDOROJIMO TECHNOLOGINIŲ LINIJŲ BEI KITŲ ĮRENGINIŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, REMONTAS, REMONTUI REIKALINGŲ DALIŲ/ MEDŽIAGŲ TIEKIMAS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0