2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTWORZENIE I PROWADZENIE PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) NA TERENIE GMINY LUZINO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie gminy Luzino. Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej w treści „PSZOK”, winno być zlokalizowane na terenie gminy Luzino, na nieruchomości o powierzchni, co najmniej 3000 m², co do której Wykonawca posiada prawo dysponowania nieruchomością; - w ramach prowadzenia PSZOK, Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia Punktu Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych (PZON). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz wymagania jakościowe, odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określone zostały w załączniku nr 5 do niniejszej SWZ, pn.: Szczegółowe wymagania stawiane Wykonawcom. 3. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminach, odpowiednio: 1) termin utworzenia PSZOK do dnia 15.12.2025 r. - za datę utworzenia PSZOK określa się datę pisemnego zgłoszenia Zamawiającemu faktu utworzenia punktu; - Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia, przed rozpoczęciem prowadzenia PSZOK, kontroli sposobu jego wykonania i spełnienia przez niego wymagań; - warunkiem rozpoczęcia prowadzenia PSZOK jest zakończenie przez Wykonawcę wszelkich prac związanych z adaptacją nieruchomości, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 5 do SWZ, 2) termin prowadzenia PSZOK: 36 miesięcy; - nie wcześniej niż od dnia: 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2028 r.; - terminy realizacji zamówienia mogą ulec zmianie w przypadku uwarunkowań wynikających z prowadzonej procedury udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: 13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung