See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamos üzletág küldemény előállítás szolgáltatás
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés keretében az MVM Vállalkozáscsoport részére az alábbi szolgáltatás nyújtása az alábbiak szerint: Villamosenergia üzletág küldemény előállítási szolgáltatások Küldemény feldolgozás: Ajánlatkérők részéről a villamosenergia üzletággal összefüggő, elektronikus úton átadott, feldolgozható állományokból megszemélyesített küldemények (számlalevél, számlalevélhez kapcsolódó tájékoztató levél, felszólító levél, valamint egyéb megszemélyesített dokumentumok) nyomtatása, szükség szerint borítékolása és a Megrendelő hatályos küldemény feladási szerződései alapján azok kézbesítésre átadása, továbbá ezen feladatokhoz kapcsolódó visszajelzések és visszajelentések küldése Megrendelők részére. Alapanyag gyártás: nyomtatott dokumentumok előállítása és beszállítása vagy csomagon keresztüli kézbesítése a Megrendelők villamosenergia üzletággal összefüggő tevékenysége vonatkozásában a Megrendelők által megjelölt telephelyekre. A számlázás biztosítása érdekében az Ajánlattevőnek képesnek kell lennie arra, hogy hetente legalább 5 alkalommal, alkalmanként maximum 400.000 db küldemény nyomtatását, borítékolását és kézbesítésre átadását biztosítsa a hibátlan állományok átadását követő munkanapon (munkaszüneti-, ünnep- vagy pihenőnap előtti munkanapon történő átadás esetén az átadást követő 2. munkanap 18:00-ig), amelyhez kapcsolódóan rendelkeznie kell legalább 400.000 db küldemény/nap nyomtatási és borítékolási kapacitással. Ajánlattevő vállalja, hogy a megszemélyesített küldemény előállításra vonatkozó gyártásbiztonsági garanciaként backup rendszereket biztosít ajánlatkérő részére, melyet Felek a szerződésben rögzítenek. Alapkövetelmény: a hét munkanapjai*24 óra rendelkezésre állás. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentumok részét képző Műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Keretmennyiség: • Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db • Alapanyag gyártás: 1 000 000 db Ajánlatkérő a fenti megadott mennyiségektől (Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db; Alapanyag gyártás: 1 000 000 db) 15%-kal eltérhet. Ajánlatkérő a megadott mennyiségek (Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db; Alapanyag gyártás: 1 000 000 db) 85%-ának lehívására vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR002255952024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Villamosenergia üzletág küldemény előállítási szolgáltatások Küldemény feldolgozás: Ajánlatkérők részéről a villamosenergia üzletággal összefüggő, elektronikus úton átadott, feldolgozható állományokból megszemélyesített küldemények (számlalevél, számlalevélhez kapcsolódó tájékoztató levél, felszólító levél, valamint egyéb megszemélyesített dokumentumok) nyomtatása, szükség szerint borítékolása és a Megrendelő hatályos küldemény feladási szerződései alapján azok kézbesítésre átadása, továbbá ezen feladatokhoz kapcsolódó visszajelzések és visszajelentések küldése Megrendelők részére. Alapanyag gyártás: nyomtatott dokumentumok előállítása és beszállítása vagy csomagon keresztüli kézbesítése a Megrendelők villamosenergia üzletággal összefüggő tevékenysége vonatkozásában a Megrendelők által megjelölt telephelyekre. A számlázás biztosítása érdekében az Ajánlattevőnek képesnek kell lennie arra, hogy hetente legalább 5 alkalommal, alkalmanként maximum 400.000 db küldemény nyomtatását, borítékolását és kézbesítésre átadását biztosítsa a hibátlan állományok átadását követő munkanapon (munkaszüneti-, ünnep- vagy pihenőnap előtti munkanapon történő átadás esetén az átadást követő 2. munkanap 18:00-ig), amelyhez kapcsolódóan rendelkeznie kell legalább 400.000 db küldemény/nap nyomtatási és borítékolási kapacitással. Ajánlattevő vállalja, hogy a megszemélyesített küldemény előállításra vonatkozó gyártásbiztonsági garanciaként backup rendszereket biztosít ajánlatkérő részére, melyet Felek a szerződésben rögzítenek. Alapkövetelmény: a hét munkanapjai*24 óra rendelkezésre állás. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentumok részét képző Műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Keretmennyiség: • Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db • Alapanyag gyártás: 1 000 000 db Ajánlatkérő a fenti megadott mennyiségektől (Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db; Alapanyag gyártás: 1 000 000 db) 15%-kal eltérhet. Ajánlatkérő a megadott mennyiségek (Küldemény feldolgozás: 40 500 000 db; Alapanyag gyártás: 1 000 000 db) 85%-ának lehívására vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR002255952024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79999000 Scanning und Rechnungsstellung, 79810000 Druckereidienste, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste