2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleinschalige herstelwerken Regieteam afval-en hemelwater
Beschreibung: De opdracht betreft een RAW-Raamovereenkomst voor 4 jaar met daarin opgenomen het repareren, verwijderen en aanleggen van hemelwater- en afvalwaterriolen met een diameter tot en met Ø 250 mm inclusief bijbehorende en daaruit voortvloeiende bijkomende werkzaamheden. Alle werkzaamheden aan het riool vinden plaats binnen de grenzen van gemeente Amsterdam. De aannemer moet fungeren als vangnet bij capaciteits- en bezettingsproblemen, zodat continuïteit en kwaliteit van het rioolonderhoud gewaarborgd blijven. De aannemer zal opereren als verlengstuk van het Regieteam afval- en hemelwater, op basis van korte resultaatafspraken en afgebakende opdrachten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112400 Aushubarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 20 Meter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenzijdige verlenging vanuit de opdrachtgever.
557526-2026 - Competition
Netherlands – Foul-water piping construction work – Kleinschalige herstelwerken Regieteam afval-en hemelwater
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
Additional classification (cpv): 45112400 Excavating work, 45232000 Ancillary works for pipelines and cables, 45232440 Construction work for sewage pipes, 45233222 Paving and asphalting works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 20 metres
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45232411 Trabajos de construcción de canalizaciones de aguas sucias
Clasificación adicional (cpv): 45112400 Trabajos de excavación, 45232000 Obras auxiliares para tuberías y cables, 45232440 Trabajos de construcción de tuberías para aguas residuales, 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 20 metros
Opciones: