2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Komputerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – komputery używane
Beschreibung: 1. Dostarczony przedmiot umowy dla Części I zamówienia - będzie: 1) kompletny, sprawny, gotowy do użytku, 2) wolny od jakichkolwiek wad fizycznych, prawnych jak i ograniczających możliwość jego prawidłowego użytkowania, 3) dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 4) Zamawiający dopuszcza dostawę komputerów będących sprzętem używanym lub poleasingowym, pod następującymi warunkami: - Komputery muszą być w pełni sprawne technicznie, gotowe do użytkowania, bez konieczności dodatkowych napraw, serwisowania ani wymiany podzespołów. - Komputery nie mogą posiadać uszkodzeń mechanicznych, które wpływałyby na ich funkcjonalność (np. pęknięcia obudowy, uszkodzone porty, niesprawne wentylatory). - Każdy komputer musi być wyczyszczony, zarówno z zewnątrz, jak i wewnętrznie (również z danych poprzednich użytkowników), oraz przywrócony do ustawień fabrycznych lub dostarczony z czystym, legalnym systemem operacyjnym (jeżeli jest wymagany). - Sprzęt musi posiadać oznaczenia identyfikacyjne producenta (model, numer seryjny) oraz dokument potwierdzający jego legalne pochodzenie. - Okres użytkowania komputera przed dostawą nie może przekraczać 5 lat - Wszystkie komputery muszą spełniać minimalne wymagania techniczne określone w OPZ. 2. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 3. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 5. Miejscem dostawy jest Gdyńskie Centrum Informatyki, 81-310 Gdynia, ul. Śląska 35-37. Dostawa w dni robocze w godz. 8:00 – 15:00, po uprzednim ustaleniu terminu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – komputery przenośne
Beschreibung: 1. Dostarczony przedmiot umowy dla Części II zamówienia będzie: 1) fabrycznie nowy, kompletny, sprawny, gotowy do użytku, nieużywany i nieregenerowany, nienaprawiany, nie podlegał ponownej obróbce (niefabrykowany), 2) nie wykazuje jakichkolwiek wad fizycznych, prawnych jak i ograniczających możliwość jego prawidłowego użytkowania, 3) dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 4) pochodził od jednego producenta i posiada identyczne funkcje (w ramach danego rodzaju, dostarczonego w więcej niż jednym egzemplarzu). 2. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 3. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej oraz nie wymaga sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 5. Miejscem dostawy jest Gdyńskie Centrum Informatyki, 81-310 Gdynia, ul. Śląska 35-37. Dostawa w dni robocze w godz. 8:00 – 15:00, po uprzednim ustaleniu terminu.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer