2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i biurowego do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i biurowego na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych*, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24. * Przez jednostkę oświatową rozumie się jednostkę wymienioną w art. 2 pkt. 1 – 8 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. – Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.). z wyłączeniem jednostek realizujących kształcenie ustawiczne w rozumieniu art. 4 pkt. 30 tejże ustawy. 2) Szczegółowy wykaz i opis sprzętów stanowiących przedmiot zamówienia wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określają załączniki nr 4.1-4.5 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe” – dla każdej części zamówienia. Będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego w danej części postępowania. 3) Objaśnienie zastosowanych w ogłoszeniu skrótów: SWZ - specyfikacja warunków zamówienia; JEDZ - jednolity europejski dokument zamówienia; Ustawa PZP - ustawa z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.); Ustawa PWAU - ustawa z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514); Rozporządzenie 833/2014 Rozporządzenie Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 272045-2026
Interne Kennung: MCOO/ZP/CKZ/10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30233180 Flashspeichergeräte, 32342100 Kopfhörer, 30237200 Computerzubehör, 32322000 Multimediaausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 39151100 Regalanlagen, 30237280 Stromversorgungszubehör, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38520000 Scanner, 30232140 Plotter, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 38652100 Vorführgeräte, 38650000 Fotografische Geräte, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętów komputerowych wskazanych w Załączniku nr 4.1 do SWZ do Jednostek oświatowych wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. 2) Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30233180 Flashspeichergeräte
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt komputerowy II
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętów komputerowych wskazanych w Załączniku nr 4.2 do SWZ do Jednostek oświatowych wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. 2) Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30213000 Personalcomputer, 32342100 Kopfhörer, 30237200 Computerzubehör, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Serwerownia
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętów wskazanych w Załączniku nr 4.3 do SWZ do Jednostek oświatowych wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. 2) Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 39151100 Regalanlagen, 30237280 Stromversorgungszubehör, 44512000 Diverses Handwerkzeug
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenia drukujące, plotery, drukarki 3D
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń drukujących, ploterów i drukarek 3D wskazanych w Załączniku nr 4.4 do SWZ do Jednostek oświatowych wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. 2) Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38520000 Scanner, 30232140 Plotter
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenia multimedialne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń multimedialnych wskazanych w Załączniku nr 4.5 do SWZ do Jednostek oświatowych wskazanych w tym samym załączniku do SWZ, wraz z zapewnieniem gwarancji, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków”. 2) Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 38650000 Fotografische Geräte, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge