See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud en toezicht van de publieke toiletten bibliotheek Permeke
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het onderhoud en toezicht van de publieke toiletten bibliotheek Permeke
Interne Kennung: GAC_2026_03930
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2026_03930 - 1
Interne Kennung: 1